Reis CNC Takım Tezgahları

1984 yılında Makine ve Elektrik Mühendisi R.Turgut Yütmen tarafından kurulan Reis CNC 27 yıldır sanayicilere hizmet vermektedir. Geride kalan 27 yılda Türkiye sanayisinin kalkınmasında milat sayılacak birçok ilki gerçekleştiren Reis CNC 2500’ün üzerinde müşterisine en iyi şekilde hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.Yaklaşık 20 sene önce Türkiye’de kimse tarafından bilinmeyen ve şu anda sanayicilerin ve birçok kurumun kalkınmasında büyük önem taşıyan Cad/Cam programlarını ülkemize ilk defa getiren ve kullanıcılara eğitimini vererek birçok kişiye istihdam ve gelir sağlayan bu teknolojiyi Reis CNC ilk olarak ülkemize getirmiştir.

Ülkemizde şu an sayısı 1500’ün üzerinde olan ve birçok kurumun kısa sürede kalkınmasını sağlayan Cnc Telerozyon Tezgahlarını da ülkemize yine ilk getiren ve kullanımı konusunda eğitim ve satış sonrası en yaygın desteği veren Reis CNC bu pazarın her gün gelişmesinden gurur duymaktadır.CNC Tezgahlarının kontrolu ve maliyet giderlerinin hesaplanmasına destek veren ve ISO 9001 temel koşullarını içeren bilgi takibini yapan DNC- Dialog (Siemens) sistemlerinin Türkiye’ de tanıtım ve uygulanmasını başlatan ilk firma yine Reis Cnc’dir.
Türkiye de talaşlı imalat dalında pazarının yaklaşık % 80’ini elinde bulunduran ve birçok kuruluş ve kişinin gelir kapısı olan Taiwan da üretilen CNC Takım Tezgahlarını ülkemize VICTOR markası ile ilk getiren Reis Cnc yukarıda da bahsettiğimiz gibi sanayimizin kalkınmasında milat sayılacak bunun gibi birçok ilke imza atmıştır.

Reis CNC bu ürünleri ülkemize getirmekle kalmayıp,Takım Tezgahı Teknolojisinin herkes tarafından kabul görüp kullanılması için satış ve satış sonrası hizmet vermektedir. Ayrıca sektörel dergi çıkaran basin firmalarına CNC Takim tezgahları ve CAD/CAM konuları hakkında ilk yazılı metinler yazarak bu sektörun tanınmasını başlatan ve büyük destek veren firmayız. Şu anda ülkemizdeki en büyük endüstri fuarı olan ve Avrupa’nın sayılı fuarları arasına giren TATEF fuarını ilk destekleyen Reis CNC bundan yıllar önce TATEF in ilk katılımcı firması olmanın gururunu duymaktadır.

Yukarıda da bahsettiğimiz birçok ilki gerçekleştiren Reis CNC Ltd. günümüzde de ülkemiz sanayicilerine sadece satıcı olarak değil teknik bilgilendirmeyi , hizmet ve sektörünün en üstün ve kaliteli Tezgah teknolojilerini sunmaktan gurur duymaktadır. Mümessili olduğumuz Dünya’da Cnc denilince ilk akla gelen, yıllık cirosu 20 milyar doları bulan FANUC firmasının 20 senedir mümessilliğini yapmaktadır. FANUC Cnc Telerozyon ve Robodrill İşleme Merkezi konusunda Dünya da ve Türkiye de yıllardır problemsiz çalışan tezgahlarıyla kullanıcılarına büyük kazançlar sağlamaya devam etmektedir.
Taiwan ın tartışmasız en kaliteli ve en problemsiz, Avrupa da en büyük pazara sahip olan Taiwan’in Japon u diye anılan VICTOR marka Cnc Torna,Cnc Dik ve Yatay İşleme Merkezi ve Jant İşleme Tezgahlarını da ülkemize 20 senedir Reis CNC getirmektedir. Dik İşleme konusunda Taiwan da sayılı üreticiler arasına giren MAXMİLL firmasını da yaklaşık 3 senedir ülkemize getiren Reis Cnc farklı taleplere basarıyla cevap vermektedir. Reis Cnc Ltd. gerçek High Speed İşleme,5 eksen İşleme,Grafit İşleme ve Cnc Dalma Erozyon konusunda Avrupa’ nın önde gelen firması Alman DİGMA EXERON firmasıyla çalışmaktadır.Yine High Speed Yatay İşleme,5 eksen İşleme,Dik İşleme ve Kalıp işleme konusunda Japonya’ nın önde gelen firması OKK ile çalışan Reis Cnc ülkelerinin öncü kuruluşlarını ülkemize getirerek ve en iyi servis ve eğitim desteğiyle ülkemiz sanayicilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yıllık satış kapasitemizin bu sene % 30 artış göstererek bizi müşteri tercihinde ne kadar güvenilir olduğumuzun en iyi kanıtı ve gücü olarak görmekteyiz.
Eğitimli ve dinamik kadrosuyla sektörde örnek gösterilen firma olmaktan gurur duyan Reis Cnc, müşteri memnuniyeti için her geçen gün yatırımlarına devam etmektedir.Şu anda Avrupa Serbest Bölge de inşaatı tamamlanan 2.500 m²’ lik binamızda önümüzdeki yıllarda da birçok yeniliğe imza atmayı hedefleyen Reis Cnc ülkemiz sanayicilerine daha iyi hizmet için Bayrampaşa’daki kendi Merkez satış ve idari binasında (Resim -1.100 m2 ) çalışmalarına devam etmektedir.